Erden Timur’dan Ziyech açıklaması

Erden Timur’dan Ziyech açıklaması

Galatasaray Sportif A. Ş. Başkanvekili Erden Timur, Galatasaray Adası’nda düzenlenen yemek öncesi açıklamalarda bulundu.

Erden Timur açıklamalarda bulundu. Timur, “Hakim Ziyech’in sağlık kontrolleri bitmek üzere. Transfer stratejimizi tam anlatamayız çünkü kartımızı açmış oluruz. Opsiyonlarımızı sürekli açık tutarak, ligde tekrar şampiyon olmayı ve Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olmayı hedefliyoruz. Stratejimiz, bu ikisini sağlayacak kadro oluşturmak.” dedi.

Beşiktaş’ın Milot Rashica transfer duyurusu hakkında konuşan Erden Timur, “Beşiktaş’ın transfer açıklaması son derece yakışıksız. Şu memlekette insanları bölmeye çalışıyorsan bu tip şeyler yaparsın. Biz sporu birleştirmek için yapıyoruz. Rashica ile süreç içinde görüştük. Sağ olsun bizi uzunca bir zaman da bekledi. Planlama stratejisi, farklı çıkan opsiyonlara göre de değişiyor. Transfer dinamik bir süreç. Bu sadece bir pozisyon için geçerli değil. 8 numarada da bizi 40 gündür bekleyen oyuncu var. En idealine gitmek istiyoruz. Geçen sezon son 15 günde birçok oyuncu geldi. Taraftarımız son derece müsterih olsun.” ifadelerini kullandı.

“Şu çalım işlerine herkes takılmış durumda… İhtiyacınız olan bir yerde birini alıyorsanız, siz de çalım atmış olmuyorsunuz. İnsanlar, bir şeyin çalım olup olmadığına gelen oyuncunun kim olduğuna göre karar verir.”

SERGIO RAMOS TRANSFERİ

Erden Timur, Sergio Ramos’un transferi hakkında sorulan soruya, “Sergio Ramos, herkesin listesinde var. Gelmek istediğimiz seviyenin 5’te 1’i bütçeye sahibiz. Seneye nasıl başladık… Icardi, Angelino, Tete, Kerem Demirbay, Zaha, Halil’i aldık. Bunların hepsi bir plan doğrultusundaydı. Ön tarafta daha yaratıcı olmamız lazım. Türkiye’de şampiyon olmak daha korunaklı bir alan. Hem Galatasaray’ın gelişmesi hem Türk futbolunun gelişmesi için riskleri almak lazım. Riskleri alan bedel ödesin. Doğruyu yapma şansı sürekli gelmiyor.” şeklinde konuştu.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir