Uraz Kaygılaroğlu’nun gizemli arkadaşıyla balkon sefası

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada detoksa gitti ve birçok ismi takip etmeyi bıraktı. Yaklaşık 400 kişiyi takipten çıkan oyuncunun bu hamlesi çok dikkat çekti.

YAKIN ARKADAŞINI DA SİLDİ

Kaygılaroğlu’nun sildiği kişiler arasında yakın arkadaşı Kaan Yıldırım’ın yanı sıra Engin Öztürk, Aras Bulut İynemli, Demet Özdemir ve Hazal Subaşı da var.

TATİLE GİTMİŞLERDİ

Uraz Kaygılaroğlu, 2022 yazını Kaan Yıldırım ile tatil yaparak geçirmişti. Kaygılaroğlu, Demet Özdemir ile’ Sen Kiminle Dans Ediyorsun’ filminde başrolü paylaşmıştı.

“ÇOK SAÇMA GELİYOR”

Kaygılaroğlu, Instagram hesabından en yakın arkadaşlarını takipten çıkması olayı sorulması üzerine ise, “Instagram benim şahsi yerim. Ülkede bu kadar sorun varken, benim sosyal medya hesabımın konu olması bana çok saçma geliyor. Bu yüzden bu konu hakkında konuşmak istemiyorum” demişti.

ŞAŞKINLIĞINI GİZLEYEMEDİ

Uraz Kaygılaroğlu, önceki gün kadın arkadaşıyla birlikte Arnavutköy’de bulunan stüdyoda objektiflere takıldı. Gittikleri mekanın balkonunda sohbet edip güzel havanın tadını çıkartan Kaygılaroğlu, fotoğraflarının çekildiğini fark etmesiyle şaşkınlığını gizleyemedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir