Nazan Öncel: Üç otuzu devirmişim, ne yapacaksın beni

Nazan Öncel: Üç otuzu devirmişim, ne yapacaksın beni

Sanatçı Nazan Öncel, kendisine ısrarla evlilik teklif edenlere Instagram üzerinden yanıt verdi.

Öncel hem video kaydı alarak hem de yazılı olarak takipçileriyle paylaştığı yanıtında nasıl bir insan olduğunu anlattı.

Sanatçı yayınladığı videoda “Nazo gel benimle evlen diyor. Gurur duydum şekerim de diyorum Ben üç otuzu devirmişim ne yapacaksın beni bu saatten sonra? dedim. Karım ol diyor. Peki benim böyle bir arayış içerisinde olduğumu sana kim söyledi? Ben eskisini ve yenisini üç gün arayla kaybetmişim sen bunu bir daha düşün istersen diyorum arkasına bakmadan kaçıyor” dedi.

Yazılı olarak da şu ifadeleri kullandı:

“Son altı senedir birileri çıkıp evlen benimle diyor. Tamam da, ‘da’sı var işte. Yalnızlık Allah’a mahsustur ama bizim gibi maddi manevi özgürlüğünü eline almış insanların kimseye ihtiyacı yoktur. İşin aslı bu.”

“ÇOK SIKICIYIMDIR”

“Öte yandan ben çok sıkıcıyımdır, ciddiyetimi bilen bilir, sululukları sevmem. Okur da okurum, piyanonun başından kalkmam, gezip tozmadan sürekli çalışırım, evin içinde bir aşağı bir yukarı gezinirken sürekli mırıldanırım, ömrümü adadığım bir mesleğim var; bu iş yaşa başa bakmaz, yazar da yazarım, şarkı yazmasam hikâye yazar, roman yazar, aranjman yaparım, dikiş dikerim, yün örerim resim yaparım bir dakika boş duramam.”

“UYKUDA DİNLENİRİM SADECE”

“Uykuda dinlenirim sadece. Onu da kimseyle paylaşmam. Bu benim için çok büyük bir adımdır ki bu da olcak şey değildir. Huysuz, titiz, düzen manyağı, hijyen manyağı zor beğenen biriyim; kolay değildir böyle insanlarla yaşamak.”

“BEN KENDİME BİLE KALABALIK GELİYORUM”

“Ben kendime bile kalabalık geliyorum bazen senin haberin var mı bundan; yok. Ya işte bir de bunlar var ona göre şekerim diyecektim de artık o kadar da yıkmayayım dedim hayallerini…”

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir