Eski Sevgilisiyle Davalık Olan Batuhan Karacakaya Yeni Bir Aşka Yelken Açtı

Eski Sevgilisiyle Davalık Olan Batuhan Karacakaya Yeni Bir Aşka Yelken Açtı

Uzun süredir ekranlarda yer almayan fakat magazin gündeminin yakından takip ettiği isimlerden Batuhan Karacakaya, geçtiğimiz vatani görevini tamamlayıp geri dönmüştü hatırlarsanız. Askerden önce kız arkadaşı ile yaşadığı darp iddiaları ve davası ile uzun bir süre konuşulan Karacakaya’nın yeni bir aşka yelken açtığını öğrendik…

Hepimizin Aşk-ı Memnu’nun Bülent’i olarak hatırladığı Batuhan Karacakaya’nın yıllar içindeki değişimi herkesi şoke etmişti.

Küçük yaşta yakaladığı şöhreti ile Türk magazininin konuşulan isimlerinden biri haline gelen Karacakaya, son olarak ekranları kasıp kavuran Diriliş Ertuğrul dizisinde Dündar Bey karakterine hayat vermişti.

Dediğimiz gibi bir süredir herhangi bir yapımda rol almayan oyuncu, 2021 ve 2022 sezonlarında ard arda Survivor’a katılmıştı.

2021 sezonundan yarışmanın 7’incisi olarak ayrılan Karacakaya, ertesi sezon All Star kadrosu için Acun Ilıcalı’dan teklif almış ve kabul etmişti. Bu sefer daha hırslı ve daha kararlı olan oyuncu yarışmayı üçüncülükle tamamlamıştı.

Karacakaya’nın Survivor sırasında ve sonrasında yaşadıkları ise yine magazinin enleri arasına girmişti. Aşk hayatı bir hayli hareketli olan oyuncunun iki yarışmacıyla arasında bir şeyler olduğuna dair haberler çıktı.

Söylenene göre Aleyna Kalaycıoğlu, Batuhan Karacakaya’dan hoşlanıyordu. Fakat Karacakaya yarışmadan çıktıktan sonra, Survivor’da Kalaycıoğlu’nun yakın arkadaşı olan Aleyna Çalışkan ile aşk yaşamaya başladı. İkili sevgili olmadıklarını söyleyip, ‘Şu zihniyetinizi bir değiştirin artık.’ demişti.

Daha sonrasında kendisinin sosyal medya fenomeni Ayşe Aslan ile sevgili olduğunu öğrenmiştik. Fakat bu ilişkinin sonu pek de iyi bitmemişti.

Birlikte Hande Yener konserine giden çift ilişkilerini burada açıklamıştı. Bir süre boyunca mutlu mesut ilerleyen ilişkileri, sosyal medyada Ayşe Aslan’ın ortaya attığı bir iddia ile herkesi şaşkına çevirerek bitmişti. Aslan’ın söylediğine göre Batuhan Karacakaya kendisini darp etmişti. Birbirlerinden şikayetçi olacaklarını söyleyen ikili her şeyi Instagram’da paylaşmıştı.

Daha sonrasında bir ay boyunca ortalarda gözükmeyen Batuhan Karacakaya’nın askerliğe gittiğini öğrenmiştik.

Sosyal medya hesabı üzerinden kamuflajıyla çekildiği fotoğrafları yayınlayan ve vatani görevini yerine getirdiğini söyleyen Batuhan Karacakaya, askerliğini Erzincan 59. Havan ve Topçu Eğitim Tugay Komutanlığı’nda tamamlamıştı.

Bir süredir neler yaptığını merak ettiğimiz oyuncu, geçtiğimiz gün Galataport’ta yeni kız arkadaşıyla görüntülendi.

Bulundukları yerden ayrılırken yüzüne karşı patlayan flaşlardan kaçmaya çalışan Batuhan Karacakaya, gazetecileri fark etmesi üzerine yanındaki kız arkadaşından uzaklaştı.

El ele yürürken gazetecileri görüp uzaklaşan çift birlikte görüntülenmeye yine de engel olamadı.

Hızla başka bir mekana giriş yapan ikili kendilerine gelen soruları ise yanıtsız bıraktı.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir