Erden Timur: ‘Ali Koç açıklasın’

Erden Timur: ‘Ali Koç açıklasın’

Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur, A Spor canlı yayınında açıklamalarda bulundu. Timur, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Florya ile ilgili sözlerine de cevap verdi.

Erden Timur açıklamasında şu sözleri kullandı;

“Bu işin muhakkak açıklanması gerekiyor Ali Koç tarafından. Bir camianın yaptığı çok doğru proje zan altında bırakılıyor. Bana sürekli açıklama yapın dediler. Ali Koç’un bu sözleri doğru değil. Ben açıklayacağım zaten. Toplumsal bir eksikliğimiz var. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak. Florya Galatasaray’ın tapulu malı. Onun üstünde yapılan yer için bankadan kredi çekip yaptık. Böyle bir ücretle bu büyüklükteki bir arsayı kaç kulüp satın almış bilmiyorum. Arsanın üzerinde Galatasaray var. Bu çok değerli bir davranıştır. Ben yanlış bir şey yapılırsa Dursun başkanın da karşısına çıkarım dedim. Kamuya zarar verecek hiçbir şey yapmayız. Galatasaray her zaman toplumsal haklara saygı duymuştur. Beşiktaş da yaptı. Ali Bey ne açıklar bilmiyorum ama muhakkak çıkıp açıklaması gerekir.”

ALİ KOÇ NE DEDİ?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kulübünün geçtiğimiz ay gerçekleştirilen Yüksek Divan Kurulu toplantısında Galatasaray’ın Florya projesi için konuşmuştu.

Ali Koç, “Seçimler bitsin, Florya Projesi ile ilgili de konuşacağım. Adil rekabet var mı yok mu göreceğiz.” demişti.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir