Brendan Fraser The Whale için kaç kilo aldı? The Whale konusu nedir? Brendan Fraser neden boşandı?

95.’si düzenlenen Oscar Ödül Töreni’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kucaklayan Brendan Fraser, The Whale filmi için aldığı kilolarla gündem oldu. Peki, Brendan Fraser kimdir? Oscar ödülü alan Brendan Fraser kaç kilo, nereli, kaç yaşında? The Whale için kaç kilo aldı?

BRENDAN FRASER KİMDİR?

Tam adı Brendan James Fraser’dır. Aslen Kanadalı olan Brendan Fraser, 3 Aralık 1968’de ABD’nin Indiana eyaletinin Indianapolis şehrinde dünyaya geldi. Toronto’da bulunan Upper Canada College Preparatory School’da okudu. Seattle şehrindeki Cornish Sanat Koleji’nde tiyatro eğitimi aldı. Bu okuldan 1990 yılında mezun oldu. Akıcı bir şekilde Fransızca konuşabilen Fraser’in Amerika ve Kanada vatandaşlığı var. 1997 yılında orman maceralarının parodisi olan ”George of the Jungle” adlı filmde oynadı. 1999’da Mumya filminde Richard O’Conell karakterini canlandırdı. Daha sonra bu filmin devamları çekildi.

2008 yılında çekilen Dünyanın Merkezine Yolculuk/Journey to the Center of the World ve Mumya: Ejder İmparator’un Mezarı / The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor filmleriyle geniş kitleler tarafından tanındı.

BRENDAN FRASER NEDEN BOŞANDI?

90’lı ve 2000’li yılların başarılı oyuncusu Brendan Fraser, cinsel tacize uğradığını iddia ettikten sonra Hollywood dünyasından uzaklaşmış ve bu nedenle kariyeri düşüşe geçmişti. Bu süreçte eşi Afton Smith’ten de boşanan ünlü isim, ödemek zorunda olduğu yüklü miktardaki nafaka yüzünden zor günler yaşamıştı.

BRENDAN FRASER THE WHALE İÇİN KAÇ KİLO ALDI?

ABD’li oyuncu Brendan Fraser, filmde obez bir adamı oynamak için 270 kilo oldu.

THE WHALE KONUSU NE?

Brendan Fraser, obezite ile yaşayan ve 17 yaşındaki kızıyla yeniden iletişim kurmak için mücadele eden bir adamı oynuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir